Wiosenne koncerty

Jednym ze znaków że zaczyna się Wiosna jest świergot ptaków. Nasze pałacowe zespoły wokalne też śpiewem daja znak że zaczęła sie Wiosna.

 25 marca grupa wokalna ECHO zaprezentowała sie podczas koncertu "SPEŁNIAJ MARZENIA". W Ogrodzie Zimowym P.M. rozbrzmiały piękne piosenki solowe i zespołowe. Koncert przygotowany został pod kierunkiem p. Barbary Wasilewskiej.

28 marca moglismy posłuchać WIOSENNYCH NUTEK w wykonaniu najmłodszych uczestników  naszych zajęc muzycznych. KRAINA DŹWIEKÓW - to zajęcia prowadzone przez p. A. Witkowską.

1 kwietnia wystąpiły grupy wokalne GAMA i NUTA i podczas koncerty "MAGIA - SIŁA WYOBRAŹNI' - wyśpiewały niezapomniane przygody z Akademii Pana Kleksa.

Obie grupy pracują na co dzień pod kierunkiem p. Barbary Wasilewskiej.

23 marca w ramach realizacji projektu na Złotą Odznakę PM Natalia Napiórkowska i Mateusz Wierzbowski wraz z zespołem WYDŹWIĘK - wystąpili w specjalnym koncercie poświęconym muzyce z filmów W. Disney'a. Część z tych przebojów można było usłyszeć 3.04.  podczas Święta Pałacu Młodzieży na którym Natalia i Mateusz otrzymali Złote Odznaki. 

dzieci tańczące w kółku z instruktorką
dzieci przy mikrofonach
śpiewające dzieci przy akompaniamencie istruktorki
śpiewające dzieci w niebieskich koszulkach z napisem KRAINA DŹWIEKÓW
chłopiec grający na keyboardzie
dziewczynka grająca na keyboardzie
dziewczynki grające na trójkątach
dzieci spiewające do mikrofonów
dzieci z trójkątami
śpiewające dzieci