"W PODRÓŻY ZA ZAGUBIONYM MUSICALEM"

 - taki tytuł nosił projekt na Złotą Odznakę PM, który przygotowali nasi uczestnicy - Paulina Falkowska, Jan Skoniecki i Oskar Formella. Wraz z koleżankami i kolegami z zespołu Małe Musicale przygotowali składankę piosenek i tańców z repertuaru światowych musicali.

Opiekunkami projektu były Magdalena Ciechańska i Magdalena Jelonek. Prezentacja miała miejsce 4 marca 2021 w obecności dyrektora Pałacu Młodzieży pana Bartłomieja Krynickiego oraz członków Kapituły Złotej Odznaki.
Gratulujemy wspaniałego występu!

W tym roku MAŁE MUSICALE  obchodzą 10 lecie swojego istnienia. Założenie było takie, że gramy tylko po polsku i to, co jest odpowiednie dla wieku naszych uczestników.

Jednakże dzięki dostępności do powstających w ostatnich latach musicali, również nasza młodzież chciałaby podążać za nowościami.  Ten projekt jest opowieścią o musicalach, których pewnie nigdy nie zagramy na naszej scenie. Usłyszeć można było fragmenty piosenek, które nie były grane w Polsce (część tłumaczeń własnych Zuzy Kolebacz - ubiegłorocznej laureatki Złotej Odznaki)  oraz zobaczyć taneczny medley do musicalowych hitów ostatnich lat.

"W podrózy za zagubionym musicalem"